Wiosenne nowości Altra SS21 już dostępne!

Choć za oknem szaro i gdzieniegdzie sypie jeszcze śnieg, biegowy sezon wiosenny 2021 możemy uznać za otwarty. W naszym magazynie pojawiła się właśnie najnowsza kolekcja butów biegowych Altra, jak zawsze zasypując nas interesującymi nowościami na pierwszą połowę roku.

Wiosna 2021 upłynie nam z Altrą pod znakiem absolutnej nowości wśród modeli szosowych. Rivera, to następca dobrze znanego do tej pory Torina, który na stałe znika z oferty ( pozostaje model Torin Plush). Podeszwa Rivery (26 mm) wykonana jest z pianki Ego dzięki czemu jest miękka i sprężysta, a jednocześnie responsywna i dynamiczna. Efekt? Pianka doskonale amortyzuje wstrząsy, a but jest bardzo lekki i elastyczny.

W sezonie wiosennym, Altra odświeżyła również kilka dobrze znanych nam już modeli, wprowadzając:

  • Lone Peak 5,
  • Lone Peak ALL-WTHR oraz
  • Timp 3.

Lone Peak 5 to zupełnie nowa podeszwa, wykonana całkowicie z responsywnej pianki Ego gwarantującej doskonałą amortyzację. Model Lone Peak ALL-WTHR ( stworzony na bazie Lone Peak 5) zyskał wzmocniony wierzch i poprawioną odporność na ciężkie warunki atmosferyczne. Cholewka została wykonana z membrany eVent, która zapewnia ochronę przed przemakaniem i dostawaniem się wody do środka buta. Ostatnia nowość -  Timp 3 to odświeżona, poszerzona w śródstopiu wersja Timp 2 o poprawionej elastyczności podeszwy. Do tego wzmocniona w okolicach palców, pięty i łuku stopy cholewka. Timp 3 to idealny pogromca kamienistego podłoża.

Poniżej specyfikacja wiosennych nowości od Altra SS21:

RIVERA
Rivera
Rivera specyfikacja

LONE PEAK 5
Lone Peak 5
Lone Peak 5 specyfikacja

LONE PEAK ALL-WTHR
Lone Peak All WTHR
Lone Peak All WTHR specyfikacja