Nowości Zerod na sezon 2018
Nowy sezon triathlonowy już za pasem, co zwiastuje gromadzenie niezbędnego sprzętu. Przygotowaliśmy dla triathlonisty zarówno bardziej doświadczonego, jak i tego, który dopiero zaczyna swoją przygodę z tym sportem wiele nowości. W naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe stroje do triathlonu renomowanej marki Zerod. Firma pracowała nad swoimi dotychczasowymi projektami, tworząc produkty pozwalające na jeszcze lepsze przygotowanie do kolejnego startu.

Stroje triathlonowe Zerod 2018


O ile pianki triathlonowe od Zerod nie zmieniły swojego designu oraz zachowały te same właściwości w kwestii technologii i wyporności co modele z 2017 r., to stroje do triathlonu uległy przeobrażeniu. Skupiono się przede wszystkim na zastosowaniu tkaniny Power Comfort. Użyty w produkcji materiał gwarantuje dobre właściwości hydrodynamiczne i szybko wysycha. Dodatkowo, triathlonista może liczyć na miękkość poprawiającą komfort użytkowania. Dzięki temu, że stroje triathlonowe jedno- i dwuczęściowe posiadają te właściwości, Zerod stanowi w 2018 r. jedną z najlepszych propozycji dla każdego zawodnika. Najnowsza kolekcja cenionej na całym świecie francuskiej marki zapobiega także bolesnym otarciom. Wynika to z zastosowania płaskich szwów w okolicach szyi i ramion, czyli w miejscach szczególnie narażonych na uczucie dyskomfortu podczas zawodów.

Mamy nadzieję, że najwyższa jakość materiałów i wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliło producentowi poprawić dotychczasowe osiągi i stworzyć produkty godne nawet najtrudniejszych wyzwań. Z propozycją marki Zerod można zapoznać się TUTAJ, dlatego zachęcamy do sprawdzenia dostępnej oferty - stroje do triathlonu, pianki triathlonowe oraz niezbędne akcesoria czekają na wszystkich triathlonistów.