Nowa wersja B2B już dostępna!

Chcąc usprawnić i uprościć proces składania zamówień poprzez naszą platformę B2B, postanowiliśmy zmienić dotychczasową wersję strony. Nowa, bardziej atrakcyjna szata graficzna jest bardziej czytelna, dzięki czemu łatwiej nawigować między poszczególnymi elementami menu. Zmienił się wygląd karty produktu – wszystkie rozmiary są dostępne po kliknięciu w dany artykuł i pojawia się także informacja o dostępności każdego z nich.

Oprócz usprawnień dotychczasowych funkcji pojawiły się także nowości. Na stronie znajduje się moduł reklamacji z możliwością dodania zdjęć wadliwego produktu i oznaczenia faktury, z którego pochodzi. Jeśli chodzi zaś o produkty dostępne na naszej platformie, można zauważyć przypisane do nich metki oznaczające m.in. nowość, ofertę specjalną czy dodatkowe promocje dla kończących się kolekcji.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do działu „Kontakt”, w którym znajdują się numery telefonów i adresy e-mail do osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie platformy B2B www.idctrade.pl.