Nowa marka wkładek do butów w ofercie – Currex.

Najnowsza marka, która zawitała w szeregi IDC TRADE to specjalistyczne wkładki dla sportowców – Currex. Nazwa Currex powstała z połączenia łacińskich słów currere (biegać) i rex (król), w wolnym tłumaczeniu  - król biegania. Marka Currex powstała w 2007 roku, na bazie doświadczeń Bjorna Gustaffsona, mistrza świata w triathlonie z 1989 roku i jej założyciela. Wkładki Currex to produkt mocno innowacyjny i jednocześnie unikalny, pasujący do każdych butów i rodzaju stóp aktywnych sportowo osób.  Marka stworzyła różne rodzaje wkładek, biorąc pod uwagę specyfikę danej dziedziny sportu. Co więcej, każdy rozmiar oraz typ wkładki ma inną elastyczność i sprężystość, różni się również twardością, dzięki czemu otrzymaliśmy aż 18 różnych, indywidualnych wkładek z danego modelu.

Co sprawia, że marka Currex jest wyjątkowa? Przede wszystkim ich budowa. To aż 3 bądź 4 warstwy, zapewniające niesamowita wygodę i amortyzację wstrząsów. Dodatkowo, zerowy drop, czyli brak różnicy grubość wkładki pod piętą i pod palcami. Ponadto, unikalny kształt wkładki i wyprofilowanie okolicy pięty, które zapewnia stabilność nawet w ciężkich warunkach. Wkładki mają również różną twardość i elastyczność w zależności od rozmiaru przy zachowaniu niskiej wagi produktu.

Wkładki Currex oferują produkty dla biegaczy, kolaży, piłkarzy, triathlonistów, a nawet dla hokeistów! Poniżej przegląd wkładek Currex, zachęcamy również do zapoznania się z katalogiem produktów dostępnym w zakładce PLIKI.
rodzaje wkładek