Na wyjazdowym szlaku - ruszamy na expo!

Sezon rozkręca się na dobre, a dla nas oznacza to podróżowanie po Polsce celem wsparcia potrzebujących sportowców naszymi produktami. Mamy przygotowane to, co najlepsze w naszym asortymencie - odzież kompresyjna i akcesoria od Compressport, suplementy dla biegaczy i triathlonistów od Squeezy czy też stroje triathlonowe i pianki Zerod oraz Blueseventy. W ten weekend wybieramy się do Ślesina oraz Tarnowa Podgórnego, czyli przejmujemy wielkopolskie tereny!

Garmin Iron Triathlon i Bieg Lwa


W 2018 r. podjęliśmy współpracę z organizatorami jednej z najlepiej rozwijających się i najbardziej popularnej wśród triathlonistów imprezy - Garmin Iron Triathlon. Marka Squeey została oficjalnym partnerem energetycznym GIT, także zawodnicy na każdym starcie mogą liczyć na nasze bestsellery, czyli żele energetyczne, batony pełne mocy oraz napój energetyczny Squeezy Energy Drink. Cykl zawodów rozpoczął się 26 maja w Płocku, a już jutro odbędzie się jego kolejna odsłona. Tym razem wybieramy się do Ślesina, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody będziemy oczekiwać na przygotowanym EXPO. Jeśli planujecie start, koniecznie odwiedźcie nasze stoisko, gdzie czekać będą nie tylko odżywki, ale i nasz pozostały asortyment niezbędny dla triathlonistów.

3 czerwca 2018 r. to także termin kolejnej edycji Biegu Lwa. Jak co roku wybieramy się do oddalonego nieopodal Tarnowa Podgórnego, by wspierać zawodników i cieszyć się piknikową, rodzinną atmosferą panującą zawsze na lwim starcie. W podpoznańskiej miejscowości pojawimy się z produktami marki Squeezy, Compressport, Fitletic oraz Balega. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego przyjaznego stoiska pełnego potrzebnych akcesoriów dla biegaczy. Do zobaczenia!