Marka ZeroD to jedna z największych i najpopularniejszych firm produkujących sprzęt dla triathlonistów. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2007 r. we Francji i od tamtej pory zajmuje się tworzeniem produktów, z roku na rok poprawiając dotychczasowe osiągane standardy. Firmę założyli triathloniści, którzy w swojej karierze osiągnęli wiele sukcesów. Francuzi, Pierre i Frederic Dorez postanowili stworzyć markę, która będzie dokładną odpowiedzią na to, czego oczekują zawodnicy.

Dziesięć lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i logistyce doprowadziło do ośmiu olimpijskich medali na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, Pekinie i Rio de Janeiro. Przez długi czas ZeroD był oficjalnym partnerem brytyjskiej federacji triathlonowej. Obecnie marka wspiera kadrę Francji i aż do igrzysk w Tokio w 2020 r. francuska drużyna będzie wyposażona w najwyższej jakości sprzęt gwarantujący optymalne przygotowanie do zawodów. ZeroD to ceniony na świecie producent artykułów zarówno dla pływaków, jak i triathlonistów.

W ofercie Compressport Polska można znaleźć m.in. damskie i męskie pianki triathlonowe przeznaczone dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania czy też stroje triathlonowe najwyższej jakości. Nawet najbardziej wymagający triathloniści będą mogli liczyć na nieocenione wsparcie w walce o rekordowe czasy i złote medale. ZeroD posiada specjalne linie dedykowane dystansom:

• długim,
• sprinterskim – zgodne z wymogami ITU,
• Half Ironman,
• Ironman.

ZeroD jako jedyna marka oferuje różne wkładki w swoich strojach triathlonowych. Dzięki temu zawodnicy mogą dobrać sprzęt dopasowany do swoich umiejętności oraz preferowanych dystansów:

• Wkładka Iron - przeznaczona do wyścigów długodystansowych z pianką 65 / 6mm i żelową wkładką. Jest elastyczna i antybakteryjna, a do tego bardzo szybko schnie. Sprawi, że Twój wyścig przebiegnie w pełni komfortowo.
• Wkładka Olympic - perfekcyjnie dopasowana do olimpijskiej odległości. Zastosowane mikrówłókna zapewniają ultraszybkie wysychanie dzięki perforacjom. Nawet nie poczujesz, że masz ją na sobie.
• Wkładka dla kobiet - zaprojektowana specjalnie dla kobiet i ich odmiennej budowy ciała. Ta mikrowkładka elastyczna, antybakteryjna i wygodna
• Wkładka Universal - jest idealna na każdą odległość i zapewni Ci komfort zarówno na rowerze, jak i podczas biegu

Ponadto, mamy także stroje pływackie i stroje kąpielowe dla kobiet oraz mężczyzn, koszulki i spodenki kolarskie oraz akcesoria potrzebne do uprawiania sportu. Gwarantujemy, że są to produkty wykonane z wytrzymałego materiału, a każda kolejna wersja powstaje przy użyciu najnowszych technologii. Jeśli interesuje Cię pianka triathlonowa, strój startowy czy też stroje pływackie, zaufaj doświadczonej i szanowanej marce ZeroD.
© SolEx B2B