Każdy biegacz wie, że na trasie często o końcowym sukcesie decydują detale. Warto mieć pod kontrolą wszystko, co potrzebne do komfortowego ścigania – w tym także sznurówki.

Firma Compressport Polska w swojej ofercie przedstawia sznurówki sportowe marki Xtenex. Regulowane sznurówki mają powiększone (automatycznie blokujące się) supełki, które można ręcznie zmniejszać, rozsuwając koronkę. Węzły tworzą regulowaną strefę kompresji pomiędzy każdym zestawem oczek, zapewniając ergonomiczne dopasowanie. Jeśli zawodnik spotyka się z niedogodnościami związanymi z niewłaściwym wiązaniem swoich butów, produkty te pozwolą ja wyeliminować. Sznurówki elastyczne chronią przed zbyt mocnym ściśnięciem, co naturalnie przekłada się na większy komfort biegu. Ponadto, obuwie nie rozsznurowują się samoczynnie, co pozwala biegaczowi skupić się wyłącznie na osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Co ważne, sznurówki Xtenex występują w kilku wersjach kolorystycznych, aby każdy mógł dopasować je także do swojej sportowej stylówki.

Produkt przeznaczony jest, oczywiście, dla biegaczy, ale swoje zastosowanie znajdzie także w triathlonie, ponieważ zawodnicy do ostatnich metrów walczą o najszybszy czas, a tylko perfekcyjnie dobrane akcesoria są w stanie pomóc w zrealizowaniu celu. Warto zapoznać się ze zdjęciem poniżej, by dowiedzieć się, jak działa produkt.

by SolEx B2B