Aerodynamika jest bardzo pożądana podczas zmagań na rowerze. Każdy kolarz i triathlonista chce zmniejszyć opory powietrza, dlatego tak potrzebne są sprzęty pozwalające na zdobycie przewagi nad rywalami. Aby zdobyć produkty pozwalające zyskać aerodynamikę, warto zapoznać się z propozycją marki Torhans.

To lider w produkcji testowanych aerodynamicznie systemów nawadniających dla kolarzy i triathlonistów. Przedsiębiorstwo powstało z inicjatywy dwóch rowerzystów, którzy zauważyli, że dotychczasowe bidony i systemy nawadniające były źle zaprojektowane i wykonane. Jak mawiają właściciele – „spiskowali przeciwko wiatrowi”, czego efektem są kolejne opracowania i poszukiwania sposobów na to, by produkty Torhans stały się niewidoczne dla wiatru. W ofercie firmy Compressport Polska można znaleźć takie artykuły jak bidon aerodynamiczny na ramę, bidon aerodynamiczny na kierownice, a także akcesoria – uchwyt do montażu czy też aerodynamiczny pojemnik na żele. W produkcji wykorzystuje się zaawansowane technologie będące owocem pracy inżynierów marki starających się nieustannie poprawić aerodynamikę sprzętu. Zastosowanie opływowych kształtów i idealne dopasowanie do rowerów pomoże na uzyskanie jeszcze lepszych osiągów.

Warto zapoznać się z propozycją Torhans i wybrać produkt będący odpowiedzią na potrzeby kolarza lub triathlonisty. Dodatkowo, różne wersje kolorystyczne pozwalają na dopasowanie sprzętu do tego, co już znajduje się w asortymencie zawodnika.

© SolEx B2B