Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo w wodzie, należy zadbać o nie ze stuprocentową należytością. Jeśli pływak liczy na wsparcie, a dodatkowo chce zabrać ze sobą niezbędne przedmioty osobiste takie jak dokumenty, telefon czy też klucze, z pewnością zainteresuje go oferta marki SwimGuard.

W propozycji przygotowanej przez firmę Compressport Polska znajduje się bojka asekuracyjna w dwóch kolorach – pomarańczowym bądź różowym. Produkt składa się z dwóch niezależnych komór do nadmuchiwania, więc nawet, gdy jedna ze stron ulegnie przebiciu, nie trzeba obawiać się o zalanie przedmiotów znajdujących się w suchej komorze. Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiału pontonowego, który jest mocny i zapewnia trwałość. Ponadto, rzeczy, które pływak zabiera ze sobą do wody, są chronione dodatkowo trwałym zaworem chroniącym przed rozszczelnieniem. Dodatkowym atutem bojki jest jej dobra widoczność – osoba będąca na brzegu będzie widziała zawodnika w wodzie.

Bojka asekuracyjna marki SwimGuard to produkt, który sprawdzi się nie tylko u pływaków. To także doskonałe wsparcie dla triathlonistów, chcących bezpiecznie przygotować się do kolejnego startu.
© SolEx B2B