Chcąc otrzymać najlepsze suplementy i odżywki dla sportowców, zapoznaj się z ofertą marki Squeezy. Niemiecki producent, który jako pierwszy na świecie wprowadził na rynek żele energetyczne. Marka działa zgodnie z założeniem „All the body needs – no more, no less”. Oznacza to, że wszystkie artykuły są ograniczone do kluczowych składników, które są wymagane podczas treningów i zawodów. Produkty energetyczne zawierają węglowodany i minerały, aby zapewnić właściwą energię, gdy zawodnik tego potrzebuje. To sprawia, że produkty SQUEEZY są lekkostrawne i łatwo przyswajalne przez organizm.

Firma Compressport Polska w swojej ofercie posiada żele, batony energetyczne, a także napoje w różnych wersjach smakowych. Produkty Squeezy są pozbawione glutenu i laktozy, a poza tym są przeznaczone także dla wegan. Dzięki temu najlepsza energia będzie mogła być wsparciem dla każdego zawodnika. Te suplementy posiadają w swoim składzie zróżnicowaną ilość węglowodanów złożonych oraz prostych, co zapewnia łatwe i szybkie przyswajanie. Węglowodany mają największe znaczenie dla organizmu, ponieważ aawodnik potrzebuje ich jako bezpośredniego źródła energii w mięśniach, a samo spalanie tłuszczu będzie możliwe wyłącznie dzięki obecności węgli.

W ofercie Squeezy znajdują się także batony organiczne. Oznacza to, że są to produkty pozbawione sztucznych i niebezpiecznych składników. Są w 100% naturalne i w jak najmniejszym stopniu przetwarzane. Dzięki temu, że artykuły są produkowane dla bardzo szerokiego grona sportowców, są chętnie wybierane.

Marka Squeezy dotarła do 41 krajów i wciąż rozwija się,, dając kolejnym osobom szansę na zdobycie najlepszego paliwa. Za sukcesem firmy stoi także oryginalność produktów. Marka proponuje zawodnikom m.in. żel energetyczny o smaku pomidorowym, a także słonego karmelu.

Przedsiębiorstwo zdobyło już w Polsce zaufanie wielu sportowców. Żele energetyczne, batony oraz inne produkty tego producenta wybrał m.in. czołowy polski pływak, Kacper Majchrzak i utytułowany wioślarz, Wiktor Chabel, biegacze górscy z Buff Team – Marcin Rzeszótko, Anna Kącka i Martyna Kantor oraz triathloniści, Filip Przymusiński i Michał Oliwa. O skuteczności odżywek przekonali się także organizatorzy bardzo dobrze odbieranych zmagań triathlonowych – Challenge Roth i Challenge Heilbronn. Ponadto, marka zaznaczyła swoją obecność także w Polsce, wspierając takie zawody jak Enea Bydgoszcz Triathlon, Garmin Iron Triathlon, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich oraz Supermaraton Gór Stołowych.

© SolEx B2B