Bez odpowiedniego nawodnienia nie można wyruszać na rower. Dla kolarzy i triathlonistów mamy propozycję od znanej i cenionej w branży marki Speedfil. Przedsiębiorstwo jest ekspertem w dziedzinie produkcji systemów nawadniających. Dzięki tym produktom zawodnik może czuć się pewniej, wyruszając na trasę.
 
W ofercie firmy Compressport Polska znajduje się szeroki przekrój artykułów Speedfil. Systemy te są nieustannie testowane i udoskonalane dzięki opiniom zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów chcących poprawiać swoje dotychczasowe osiągnięcia. Produkty tej marki są innowacyjne i opatentowane. Przekłada się to na pewność działania w zakresie hydratacji, aerodynamiki, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Warto zauważyć, że bidony aerodynamiczne są dostępne w kilku konfiguracjach. Kolarz bądź triathlonista może go zamontować z przodu, na ramie bądź z tyłu swojego roweru. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań, dlatego każdy zawodnik z pewnością znajdzie coś, co pomoże mu poczuć się swobodnie i profesjonalnie.
 
Speedfil w swojej propozycji ma m.in. różnorodne modele bidonów aerodynamicznych, uchwytów czy też systemów montażowych do bidonów i ochraniaczy na bidony. Dzięki mnogości produktów zarówno początkujący, jak i doświadczony zawodnik znajdą niezbędne akcesoria do roweru, by wesprzeć się podczas jazdy. Marka pozwala Ci w pełni skompletować potrzebny sprzęt, dlatego mamy dla sportowców nie tylko bidony aerodynamiczne, ale także uchwyty i ochraniacze, by lepiej zadbać o to, co pomaga kolarzowi bądź triathloniście na trasie.
© SolEx B2B