Każdy kolarz i pasjonat jazdy na rowerze wie, że bez profesjonalnych akcesoriów nie można ruszyć w trasę. Marka Slime, która na rynku działa od 1989 r., ceniona jest przede wszystkim z powodu zastosowania środków chemicznych używanych do uszczelniania dętek i opon bezdętkowych.

Jako światowy lider w dziedzinie pielęgnacji opon, firma oferuje klientom narzędzia, których potrzebują, aby dbać o opony, oszczędzać pieniądze i przede wszystkim zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Co wyróżnia markę na tle pozostałych w branży, to obecność w składzie resztek opon – przekłada się to na jeszcze lepsze uszczelnianie opon, z czego słynie marka Slime. Przedsiebiorstwo eksportuje swoje produkty do 36 krajów - Slime jest najbardziej rozpowszechnionym środkiem uszczelniającym do opon na świecie, ponieważ te artykuły można znaleźć w ponad 50 000 punktów dystrybucji detalicznej na całym świecie. Na trasie należy być przygotowanym na każdą ewentualność, dlatego warto skorzystać z oferty Compressport Polska, by zabezpieczyć się przed ewentualnym problemem. W naszej propozycji znajdziesz m.in. uszczelniacze do dętek i opon bezdętkowych, taśmy antyprzebiciowe, łatki do dętek, a także dętki rowerowe z uszczelniaczem. Akcesoria rowerowe są proste w obsłudze i poręczne, dzięki czemu można je zabierać ze sobą na każdy wyjazd.

Produkty przydadzą się nie tylko kolarzom, ale i miłośnikom triathlonu, dla których rower jest także bardzo ważnym sprzętem. Slime od lat gwarantuje najwyższą jakość wykonania produktów oraz wsparcie w kryzysowych sytuacjach.
© SolEx B2B