Czym powinna charakteryzować się najlepsza odzież biegowa? Wysoka jakość wykonania, dostosowanie do warunków atmosferycznych oraz perfekcyjna stylówka – to tylko kilka z kluczowych elementów, na które zwracamy uwagę. Chcąc je otrzymać, warto zapoznać się z propozycją marki Ronhill.

Brytyjskie przedsiębiorstwo z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1970 r. Jej założycielem jest dr Ron Hill, który dla biegania zasłużył się tym, że został pierwszym Anglikiem triumfującym w prestiżowym Boston Maraton. Sukces zawodnika sprawił, że Hill zapragnął podzielić się swoją receptą na sukces z resztą świata. Zaprojektował pierwsze spodnie dla biegaczy, a w 1975 r. otworzył swój pierwszy sklep. Od tamtej pory marka nieustannie zyskiwała na wartości, tworząc odzież sportową zdobywającą uznanie nie tylko w rodzinnych stronach założyciela, ale także w innych krajach. Dziś Ronhill to lider na brytyjskim rynku w dziedzinie odzieży dla biegaczy. O tym, że firma produkuje wysokiej jakości produkty, które realnie wspierają zawodników podczas wysiłku, świadczy szereg nagród. Została doceniona m.in. przez magazyn „Athletics Weekly”, otrzymując tytuł „Najlepszej biegowej marki”, a także przez „Men’s Running” i „Women’s Running”, zdobywając wiele nagród na przestrzeni 2012 – 2014 r.

Entuzjaści sportu doceniają pracę, jaką wykonuje marka Ronhill i tworzona przez nią odzież biegowa. Uznana jakość i różnorodność pod względem stylistycznym sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś, co pomoże mu w codziennym treningu.
© SolEx B2B