Buty do biegania to nie wszystko – należy jeszcze przemyśleć wybór ważnych akcesoriów, takich jak m.in. sznurówki sportowe. Jeśli zawodnikowi zależy na wysokiej jakości oraz wytrzymałości produktu, powinien zwrócić uwagę na ofertę marki Greeper.

Firma powstała w 2007 r. w Anglii jako odpowiedź na dotychczasowe produkty na rynku. W produkcji wykorzystano unikalny system mocowania – dwa końce sznurówek są ze sobą związane i zastępują tradycyjny, używany dotąd węzeł. Compressport Polska w swojej propozycji posiada sznurówki samozaciskowe tej firmy, które sprawdzają się w wielu dyscyplinach i od lat pomagają w uzyskaniu pełnego komfortu podczas wysiłku. Produkt jest szczególnie polecany wszystkim tym, którzy uprawiają sport wymagający dobrze związanego obuwia. Oprócz takich aktywności jak bieganie czy też tenis zimny, zainteresować się nim może także każdy triathlonista. Sznurówki Greeper pozwalają na szybkie zdejmowanie i zakładanie, co jest bardzo istotne w tej dyscyplinie sportu. Stopa jest utrzymywana w stabilnej pozycji, dlatego wystarczy tylko wybrać kolor pasujący do butów i rozpocząć działanie.

Aby lepiej zobrazować istotę działanie sznurówek samozaciskowych Greeper, warto zapoznać się z materiałami umieszczonymi poniżej.

by SolEx B2B