Zarówno profesjonalni kolarze, jak i amatorzy pasjonujący się sportami rowerowymi chętnie wybierają produkty marki Genuine Innovations. W 1989 r. narodziła się idea, aby połączyć ze sobą dwa atomy tlenu i jeden atom węgla w celu napompowania opon rowerowych.
 
Niewielki produkt działający z siłą 900 psi okazał się być bardzo innowacyjny. Pomysł został szybko przyjęty przez kolarzy, którzy docenili koncepcję lżejszych i mniejszych akcesoriów, które pozwalają szybko nadmuchać płaskie opony rowerowe przenoszone w kieszeni koszulki lub plecaka. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma Genuine Innovations stała się prekursorem nowoczesnych pompek rowerowych, które zrewolucjonizowały jazdę milionów kolarzy. Nasza platforma Compressport Polska oferuje klientom szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do uprawiania kolarstwa. Można u nas znaleźć:
1. Pompki rowerowe CO2
2. Naboje do pompek rowerowych
3. Zestawy naprawcze
 
Warto zwrócić szczególną uwagę na pompki rowerowe na sprężony dwutlenek węgla. Dzięki temu rozwiązaniu napompowanie opony stało się szybsze i łatwiejsze. Zastosowanie technologii sprężania CO2 pozwala na wykorzystanie niewielkiego naboju umieszczonego w równie małej pompce. Solidna konstrukcja wsparta lekkością i poręcznym rozmiarem pozwala na zabranie produktu ze sobą na każdą trasę. W naszej propozycji można znaleźć kilka modeli pompek rowerowych Genuine Innovations, a także różne naboje – od 16 do 25 gram. Dodatkowo, posiadamy także zestawy naprawcze, łatki do dętek rowerowych bezklejowych czy też adaptery do wentyla. Gwarantujemy wsparcie każdemu, kto pasjonuje się kolarstwem i lubi spędzać aktywnie czas na rowerze.
by SolEx B2B