Są akcesoria, bez których bardzo trudno jest obejść się biegaczom. Osoby, które lubią zabierać na trening bądź zawody swoje rzeczy osobiste, mogą je przechowywać w bezpiecznych i komfortowych warunkach dzięki produktom amerykańskiej marki Fitletic.
 
Przedsiębiorstwo jest odpowiedzią na to, czego dotychczas nie posiadały konkurencyjne marki – najwyższej jakości produkty wzbogacone Compressport Polska znajdują się m.in. pasy biegowe, bidony, a także opaski na ramię na telefon. Mnogość produktów pozwala zawodnikom na znalezienie czegoś, co właściwie spełni ich oczekiwania. Nasza bogata propozycja to pasy biegowe z różną ilością kieszonek – niektóre z nich wyposażone są także w bidony. Jeśli biegacz nie lubi rozstawać się ze swoim smartfonem, specjalnie przygotowane przez markę Fitletic pokrowce pozwolą na ich przechowanie bez żadnych obaw o stan sprzętu. Dla zawodników stroniących od pasów, znajdą się także opaski na telefon z bidonem. Co warte podkreślenia, pasy biegowe i pozostałe akcesoria amerykańskiej marki są tworzone z wykorzystaniem technologii „water resistant”, co oznacza ich wodoodporność.
 
Bogata oferta produktów oraz różnorodne wersje kolorystyczne to sposób na znalezienie idealnego sprzętu dla biegacza. O najwyższej jakości Fitletic świadczy fakt, że twarzą marki jest mistrz świata Ironman 2013, Frederik van Lierde, który używa produktów amerykańskiej firmy.
by SolEx B2B