Zarówno w przypadku butów biegowych, jak i kolarskich nierzadko pojawia się problem z wkładkami. Mimo że obuwie pasuje do stopy i potrafi realnie pomóc zarówno na treningach, jak i podczas startu, to zdarza się, że drobne mankamenty mogą wywołać dyskomfort i zmniejszyć wygodę użytkowania. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia takich sytuacji, wprowadziliśmy do naszej oferty wkładki do butów marki Currex.

Produkty powstały przy współpracy firmy z niemieckimi naukowcami specjalizującymi się w sporcie. Nasze wkładki biegowe i kolarskie charakteryzują się wysokim zaawansowaniem technologicznym i doskonałym dopasowaniem do każdego użytkownika. Ta ostatnia funkcjonalność jest możliwa dzięki trzem rodzajom wkładek w zależności od typu stopy, jej łuku i ustawienia nóg. Wkładki do biegania i jazdy na rowerze zapewniają większy komfort, zwiększają wydajność i zmniejszają nacisk, co prowadzi do redukcji zmęczenia organizmu i zapobiega powstawaniu urazów i kontuzji mogących na jakiś czas wykluczyć zawodnika z uprawiania wybranej aktywności fizycznej.

O tym, że wkładki do butów Currex faktycznie poprawiają wydajność podczas wysiłku, świadczy fakt, że marka szybko stała się liderem w swojej branży w Europie, a także zyskuje coraz większą popularność w Ameryce Północnej. Zarówno biegacze, jak i kolarze mogą mieć pewność, że zastosowanie wysokiej jakości materiałów, konstrukcja i optymalne dopasowanie korzystnie wpłyną na wygodę użytkowania i przełożą się na osiąganie lepszych rezultatów.

© SolEx B2B