Amerykańska marka Balega to dowód na to, że najwyższa jakość produktów i nieustająca dbałość o spełnienie potrzeb konsumentów spotykają się z uznaniem odbiorców. Skarpetki biegowe tworzone przez to przedsiębiorstwo to numer 1 w swojej branży na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Cieszymy się, że z początkiem 2018 r. rozszerzyliśmy biegową ofertę Compressport Polska właśnie o tę markę. Najlepsze antyotarciowe i antypęcherzowe skarpetki do biegania są już dostępne w Polsce.

Firma swoje korzenie ma nie tylko w USA, ale także w Republice Południowej Afryki. Wysoko rozwinięta i zaawansowana technologicznie fabryka na afrykańskiej ziemi, w której stosuje się najwyższej jakości włókna pochodzące ze Stanów produkuje dla biegaczy na całym świecie sprzęt, który jest niezbędny podczas wysiłku. Każdy zawodnik wie, że odpowiednio dobrane skarpetki biegowe są w stanie realnie pomóc na trasie. Balega zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tworzy swoje produkty zgodnie innowacyjnymi zastosowaniami. Tym sposobem marka jest uważana za najbardziej rozwiniętą technologicznie markę skarpetek do biegania na świecie.

Co najbardziej charakteryzuje markę ?
Silver, czyli jony aktywnego srebra. Technologia pomaga w zapewnieniu i utrzymaniu środowiska antybakteryjnego w bucie. Pozwala to zredukować rozwój brzydkich zapachów.
Drynamix - przędza wykorzystywana przez markę Balega. Specjalne włókna gwarantują przepływ powietrza i dodatkowo odpowiadają za przyspieszone odprowadzanie wilgoci. Skarpetki biegowe zapewniają dzięki temu suchość i świeżość.
Ultralight – technologia zapewniająca niesamowitą lekkość przy zachowaniu najwyższej ochrony dla stóp
Blister Resist, czyli antyodcisk. Materiał Drynamix połączony z naturalną wełną moher doskonale współgra jako całość. Skarpetki biegowe amerykańskiej marki są znakomitą ochroną przed odciskami.
 
Mamy nadzieję, że nasza propozycja zapewni biegaczom pomoc na każdej trasie i przyniesie ulgę dla stóp. Oby każdy zawodnik mógł wejść na swój osobisty szczyt w poczuciu komfortu i wygody ze skarpetkami biegowymi Balega.
by SolEx B2B