Dobrze przygotowany zawodnik to taki, który zwraca uwagę na detale. Podczas biegania ogromną rolę odgrywają akcesoria powalające na uzyskanie większego komfortu i realnego wsparcia w trakcie wysiłku. Szereg kreatywnych i wydajnych rozwiązań proponuje hiszpańska marka Arch-Max, która w krótkim czasie stała się cenioną na rynku i chętnie wybieraną przez biegaczy firmą. O jej najwyższej jakości świadczy fakt, że produkty są używane przez Buff Team Poland, w tym przez Marcina Świerca.

Początkowo, Arch-Max zajmował się tworzeniem skarpetek do biegania w innowacyjnej i opatentowanej technologii Archfit. Polega to na tym, że produkt unosi łuk stopy do wewnątrz, co minimalizuje ryzyko kontuzji i dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Inżynierowie marki postawili sobie za cel walkę z takimi przypadłościami jak: zapalenie powięzi podeszwowej, zapalenie okostnej piszczeli i zwichnięcia kostki. Skarpetki biegowe były punktem wyjścia do tworzenia innych, dziś niezbędnych akcesoriów dla biegaczy.

Obecnie, bardzo istotną częścią asortymentu marki Arch-Max są również pasy biegowe i kamizelki. Zróżnicowanie tych towarów pozwala zarówno kobietom, jak i mężczyznom dobrać coś na preferowane przez siebie dystanse. Bogata wersja kolorystyczna i wiele rozmiarów sprawiają, że każdy znajdzie optymalne akcesoria biegowe. Wszystko to za sprawą ciągłego i nieustannego rozwijaniu asortymentu przez hiszpańską firmę. Odpowiadając na potrzeby zawodników, marka tworzy produkty praktyczne i przydatne w trakcie zarówno krótkich, jak i długich biegów – wszystko po to, by każdy zawodnik mógł skupić się wyłącznie na treningu bądź starcie.

Dewizą marki Arch-Max jest: „Jesteśmy zespołem ludzkim, który dba o zaspokojenie potrzeb klientów”. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą i wybrania akcesoriów stworzonych do pomocy w realizacji kolejnych celów.

 

© SolEx B2B