Marcin Świerc & Buff Team w Compressport!
W sezonie 2018 r. wspieramy naszymi produktami jednych z najlepszych biegaczy trailowych w Polsce. Zarówno kompresją, jak i odżywkami będziemy wspierać Buff Team, w skład którego wchodzi m.in. Marcin Świerc. Compressport będzie oficjalnym dostawcą odzieży kompresyjnej dla wszystkich zawodników, a żele energetyczne i pozostałe produkty pełne mocy będą do dyspozycji trzech członków teamu - Anny Kąckiej, Martyny Kantor i Marcina Rzeszótko.

Buff Team & Compressport & Squeezy


Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z jedną z najlepszych ekip w kraju. Mamy nadzieję, że nasze produkty jeszcze lepiej przygotują biegaczy do startów w sezonie 2018. Drużyna, której liderem jest Marcin Świerc, członek kadry narodowej w biegach górskich i wielokrotny medalista imprez na terenie Polski i poza granicami, postawiła w tym roku na Compressport. Do dyspozycji ekipy jest wszystko to, co mamy najlepsze. Niezawodne opaski kompresyjne, odzież kompresyjna wspierająca zarówno podczas wysiłku, jak i regeneracji, a także niezbędne dla biegacza akcesoria. Dołożymy wszelkich starań, by sportowcom niczego nie zabrakło - w końcu od teraz działamy w jednej drużynie!

Na odżywki Squeezy zdecydowało się trzech reprezentantów Buff Team. Martyna Kantor, Anna Kącka i Marcin Rzeszótko będą w tym sezonie startowali z naszym paliwem. Oby napoje energetyczne dodawały jak najwięcej mocy, a pozostałe produkty niech służą wydajnie na trasie oraz w trakcie wypoczynku. Zawodnicy póki co testują energię, by przekonać się, które artykuły najlepiej wpływają na ich organizm. Na pierwsze poważne starty musimy mieć 100% pewności, że moc Squeezy spisze się na medal. O nadchodzących sukcesach zawodników będziemy informować na bieżąco, dlatego warto śledzić nasze poczynania w internecie!