Zimowa czapka - nowość od Compressport

Warunki do uprawiania sportu na świeżym powietrzu nie sprzyjają chętnym i częstym wyjściom... Nie musi to jednak oznaczać, że rezygnujesz z treningu - na obecną aurę idealnym wsparciem będzie nowość od marki Compressport. Czapka Beanie z kolekcji 3D Thermo będzie dobrym uzupełnieniem dotychczas posiadanego sprzętu zarówno dla biegaczy, jak i dla kolarzy. Jeśli szukałeś sposobu na to, by poczuć się w pełni komfortowo podczas wysiłku, sprawdź, co właśnie pojawiło się w naszej propozycji.

Bieganie zimą i kolarstwo dla wytrwałych

Czapka stworzona na jesienno-zimowy okres przez Compressport będzie wymaganym wsparciem dzięki zastosowaniu odpowiedniego kroju. Pełne dopasowanie do kształtu głowy gwarantuje to, czego teraz oczekujesz przede wszystkim - ochronę przed zimnem i niezsuwanie się z czoła. Beanie będzie wsparciem także dla rowerzystów. Produkt idealnie leży pod kaskiem, co gwarantuje zachowanie 100% wygody podczas kolejnej przejażdżki. Czapka została wykonana ze specjalnej tkaniny zapewniającej termoregulację. Co więcej, zawodnik jest dodatkowo chroniony przed zimnem i wiatrem z przodu ze względu na specjalny materiał. Nowość od Compressport doskonale odprowadza wilgoć i pot, dzięki czemu boki oraz tył głowy pozostaną suche. Pełna kontrola nad temperaturą to komfort, który jest szczególnie pożądany zimową porą. Ani biegacz, ani kolarz nie stracą ciepła, a suchość będzie im towarzyszyć przez cały trening niezależnie od intensywności.

Wykorzystane technologie

Tworząc ten produkt, inżynierowie marki zastosowali znane już wcześniej technologie, który pozwoliły produktom Compressport stać się tak bardzo cenionymi przez sportowców. Czapka 3D Thermo Beanie została wykonana w oparciu o płaskie szwy, które wpływają na najwyższą jakość użytkowania towaru. Warto zwrócić uwagę na wentylowaną siateczkę MESH, dzięki której zawodnik może cieszyć się termoregulacją, o której mowa była w poprzedniej części tekstu. Technologia 3D Thermo, z którą mieliśmy do czynienia już w innych artykułach, pomaga w skutecznym odprowadzaniu potu i wilgoci, dając tym samym zawodnikowi pełen komfort. Biegacze i kolarze wybierający Beanie nie odczują różnic temperatur pomiędzy głową i otoczeniem, co pozwoli im w pełni skupić się na treningu.

Tagi: compressport, bieganie zimą, dla biegaczy, dla kolarzy, 3d thermo, czapka biegowa compressport, czapki biegowe compressport
Data dodania: 24.01.2018
Marka Compressport stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom sportowców nierezygnujących z wysiłku nawet zimową porą. Nowy produkt - czapka Beanie z kolekcji 3D THermo - będzie wsparciem zarówno dla biegaczy, jak i kolarzy chcących trenować w chłodniejszym okresie roku.

 

Błąd ładowania kontrolki Pojedynczy wpis bloga
Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Brakt co to?