Testy butów do biegania Altra Running Polska w sklepie TriCentre
Czas na pierwsze oficjalne testowanie butów Altra Running w Polsce! Do sprawdzenia przystępujemy w Poznaniu, gdzie nasz partnerski sklep biegowo-triathlonowy TriCentre w dniach 15-28.02.2018 r. umożliwia wypróbowanie modeli trailowych. Zapraszamy Panie i Panów na testy - buty do biegania Altra czekają, by wyruszyć na trasę.

TriCentre dla biegaczy

Altra umożliwia przetestowanie trzech modeli trailowych dla mężczyzn (Lone Peak 3.5, Olympus 2.5 i Superior 3.5) oraz dwóch dla kobiet (Lone Peak 3.5 i Superior 3.5). Z racji tego, że marka swoje podłoże ma w biegach trail, sprawdzimy właśnie obuwie przeznaczone na trudniejsze, bardziej wymagające nawierzchnie. Warto zwrócić uwagę, że zaproponowane buty biegowe różnią się poziomem amortyzacji. Dzięki temu można zapoznać się z przekrojem trailowego obuwia Altra i dobrać produkt odpowiedni dla indywidualnych potrzeb zawodnika. Liczymy na to, że testy umożliwią niezdecydowanym biegaczom znaleźć najwygodniejsze buty na zbliżające się wyzwania. Czekamy na Ciebie!

Szczegóły testów znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku - TUTAJ oraz na fanpage'u Altra Running Polska.
Tagi: tricentre, tricentre.pl, altra, altra running, altra running polska, buty biegowe altra, buty do biegania altra, altra polska, testy altra
Data dodania: 16.02.2018
Czas na pierwsze oficjalne testowanie butów Altra Running w Polsce! Do sprawdzenia przystępujemy w Poznaniu, gdzie nasz partnerski sklep biegowo-triathlonowy TriCentre w dniach 15-28.02.2018 r. umożliwia wypróbowanie modeli trailowych.