Skarpetki biegowe Balega. Nowość w Run Centre
Rozwijamy naszą biegową ofertę! Nowością wśród naszych marek jest amerykańska Balega. Firma, która w branży skarpetek do biegania, jest liderem w Stanach Zjednoczonych oraz na terenie Wielkiej Brytanii, właśnie przybyła do Polski. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza sportowa propozycja będzie jeszcze bardziej interesująca i pozwoli nie tylko sklepom, ale i zawodnikom rozbudować swój asortyment.

O marce

Misją przedsiębiorstwa jest zapewnienie biegaczom komfortu dla stóp i stworzenie warunków do tego, by zawodnik mógł działać jeszcze szybciej. Skarpetki biegowe Balega są tworzone tak, by idealnie dopasować się do stopy, a dzięki rozwijaniu stosowanych technologii sportowcy mają gwarancję otrzymania zaawansowanego produktu - pod względem technicznym te skarpetki do biegania nie mają sobie równych na rynku. Balega pracuje nad przygotowywaniem swoich skarpet do biegania w ultranowoczesnej fabryce w Republice Południowej Afryki, w Kapsztadzie, wykorzystując wysokiej jakości przędze wytwarzane w Stanach Zjednoczonych.

Balega - zastosowane technologie

Produkty tej marki nie bez powodu stały się liderem na rynku skarpet biegowych w USA i Wlk. Bryt. Te osiągnięcia były możliwe ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które są na bieżąco monitorowane przez inżynierów firmy. Najważniejsze z nich to:
 
Silver, czyli jony aktywnego srebra. Technologia pomaga w zapewnieniu i utrzymaniu środowiska antybakteryjnego w bucie. Pozwala to zredukować rozwój brzydkich zapachów.
Drynamix - przędza wykorzystywana przez markę Balega. Specjalne włókna gwarantują przepływ powietrza i dodatkowo odpowiadają za przyspieszone odprowadzanie wilgoci. Skarpetki biegowe zapewniają dzięki temu suchość i świeżość.
Ultralight - niesamowita lekkość przy zachowaniu najwyższej ochrony dla stóp
Blister Resist, czyli antyodcisk. Materiał Drynamix połączony z naturalną wełną moher doskonale współgra jako całość, tworząc znakomita ochronę przed odciskami.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z produktami i rozwinięcia swojej oferty o niezwykle istotne i niezbędne podczas startu skarpetki do biegania. Więcej informacji o marce Balega wkrótce!
Tagi: balega, skarpetki biegowe, skarpetki do biegania, balega polska, skarpetki balega, skarpety biegowe, skarpety do biegania
Data dodania: 21.02.2018
Rozwijamy naszą biegową ofertę! Nowością wśród naszych marek jest amerykańska Balega. Firma, która w branży skarpetek do biegania, jest liderem w Stanach Zjednoczonych oraz na terenie Wielkiej Brytanii, właśnie przybyła do Polski.