Pianki triathlonowe Blueseventy - czas na testy!
Czas obudzić się z zimowego snu i przypomnieć sobie o wyzwaniach czekających w 2018... Jeśli masz od czegoś zacząć, zacznij od początku - w triathlonie oznacza to wejście do wody. Aby pomóc w optymalnym przygotowaniu do nowego sezonu, ruszamy w Polskę z testami pianek triathlonowych Blueseventy. Początek już 4. marca w Szczecinie, gdzie testy zorganizuje nasz partnerski sklep Tricarbon.pl. Pojawimy się także w wielu innych miastach, dlatego warto być nami na bieżąco!

Pianki triathlonowe Blueseventy do sprawdzenia

Jeśli nie masz jeszcze wybranej pianki do triathlonu, podejdź do tematu rozsądnie i zapoznaj się z naszą ofertą. Modele marki Blueseventy mogą sprawdzić zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni zawodnicy szukający wciąż najlepszego rozwiązania. Podczas każdego z testów będzie czekać na Was fachowa i doświadczona ekipa, która postara się dobrać produkt i rozmiar pod konkretne oczekiwania. Aby dowiedzieć się więcej o naszej propozycji, sprawdź, czym dokładnie charakteryzuje się oferta Blueseventy. Dodatkowe informacje na temat pianek triathlonowych znajdziesz TUTAJ.

Terminy testów

Poniżej przedstawiamy ustalone daty, w których miastach pojawimy się z naszym sprzętem:
 
4 marca - Szczecin
7 marca - Poznań
10 marca - Warszawa
11 marca - Bydgoszcz
17 marca - Poznań
7 kwietnia - Warszawa
10 kwietnia - Poznań
14 kwietnia - Katowice
15 kwietnia - Kraków
12 maja - Kraków
 

Szczegółowe informacje będą pojawiały się na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku - Testy pianek triathlonowych Blueseventy.

Zachęcamy do zapisywania się na testy poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej http://blue70.pl/. Kliknij TUTAJ, by przejść bezpośrednio do zapisów. 

Tagi: blueseventy, pianki triathlonowe, pianki do triathlonu, pianki blueseventy, testy pianek, testy pianek triathlonowych
Data dodania: 09.02.2018
Aby pomóc w optymalnym przygotowaniu do nowego sezonu, ruszamy w Polskę z testami pianek triathlonowych Blueseventy. Jeśli nie masz jeszcze wybranej pianki do triathlonu, podejdź do tematu rozsądnie i zapoznaj się z naszą ofertą.
Błąd ładowania kontrolki Pojedynczy wpis bloga
Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Brakt co to?