Altra - nowa marka butów do biegania już w Polsce
Niedawno w Polsce na rynku obuwia sportowego pojawiła się nowa marka produkująca innowacyjne i bardzo wygodne buty biegowe. Altra - bo o niej mowa - to amerykańskie przedsiębiorstwo, które od kilku lat aktywnie działa w branży i zdążyło już zjednać sobie przychylność biegaczy trailowych na całym świecie. Nadszedł moment, by także polscy zawodnicy mogli swobodnie mieć dostęp do tych produktów. Póki co, buty do biegania Altra dopiero zaczynają pojawiać się w specjlalistycznych sklepach biegowych.

Najwygodniejsze buty biegowe

Altra Running słynie z tego, że jej obuwie zdecydowanie różnią się od pozostałych propozycji na rynku. Przede wszystkim, każdy model posiada zerowy drop przy jednoczesnym zachowaniu amortyzacji - jej poziom zależy od konkretnej pary. Osoby szukające stabilizacji, poprawy techniki biegowej i 100% naturalności podczas wysiłku z pewnością rozwiązanie swoich problemów znajdą dzięki Altrze. Nasze buty do biegania posiadają poszerzoną cholewkę, co zapobiega ściskaniu palców i schodzeniu paznokci. Stopa ułożona jest w sposób naturalny - zupełnie tak, jakby zawodnik stał boso na podłożu. Ze względu na te innowacyjne technologie Achilles jest naturalnie obciążony, a same buty biegowe wymuszają zdrowe bieganie ze śródstopia. W naszej ofercie mamy zarówno buty do biegania męskie, jak i damskie, dlatego szeroka oferta kierowana jest dla biegaczy niezależnie od płci.

Kontakt

W razie zainteresowania ofertą butów biegowych Altra prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem marki w Polsce poprzez numer telefonu 534 880 864 lub adres e-mail info@compressport.pl.

Więcej informacji o Altra Running - TUTAJ.
Tagi: altra, altra running, altra running polska, buty biegowe, buty do biegania, bieganie, jak biegać zdrowo
Data dodania: 01.02.2018
Buty do biegania Altra to marka, która na świecie zdążyła uzyskać renomę. Ze względu na innowacyjne technologie, nowoczesny design i jakość wykonania buty biegowe tej firmy należą do jednych z najchętniej wybieranych produktów przez biegaczy. Początkowo kojarzona z trailem, teraz doceniana także na szosie marka zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych na rynku. Od września 2017 r. obuwie Altra jest dostępne także w Polsce.
Błąd ładowania kontrolki Pojedynczy wpis bloga
Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Brakt co to?